درباره ما

آتور

شرکت آتور با سابقه بیش از نیم قرن تولید و بازرگانی محصولات لوازم خانگی، همواره با ارایه محصولات با کیفیت زبانزد بوده است. از دیگر ویژگی های بارز این مجموعه، انجام رسالت تربیت نیروی انسانی ماهر در قسمت های فنی و مدیریتی بوده و تاکنون نیروهای قابلی به صنعت کشور تقدیم نموده است.
با توجه به قراردادهای ملی و بین المللی که در شرکت آتور منعقد می گردد، مشتریان گرامی تمایل دارند مدیر عامل شرکت را بشناسند و از سوابق ایشان مطلع شوند تا با طیب خاطر اعتماد کنند و پروژه های خود را به شرکت آتور بسپارند.

درباره ما آتور

درباره مدیرعامل

آقای مهندس احمد بشارت نژاد مدیریت عامل کنونی شرکت آتور متولد سال 1351 شهر اصفهان، خوراسگان می باشد. ایشان فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی اصفهان و کارشناس ارشد MBA و DBA می باشد. مسلط به زبان های انگلیسی و عربی هستند و مشاوره کسب و کار و کارشناس ارشد نظام مهندسی ساختمان از دیگر فعالیت های ایشان می باشد.
آقای مهندس بشارت نژاد از سال 1375 در سمت های مختلف شرکت آتور از جمله مدیریت کنترل کیفیت، مدیریت تولید و مدیریت فروش و مدیریت کارخانه ایفای نقش نموده است. همچنین مدیریت شرکت آسان کالا و رویانا صنعت زنده رود در برهه ای از زمان بر عهده داشته اند.
در کل می توان گفت سوابق 27 ساله اجرایی مدیریتی ایشان عمدتا در امور تولید و فروش بوده است که این تجارب ارزنده ایشان از نقاط قوت شرکت آتور بوده و امید است که با تدابیر ایشان شرکت آتور به جایگاه اصلی خود برسد.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه