شرکت آتور در نمایشگاه

حضور شرکت آتور در رویداد رونمایی از استاندارد ملی جدید برچسب انرژی کولرهای آبی

روز شنبه ۱۳ اسفند از استاندارد جدید برچسب انرژی کولرهای آبی با حضور وزیر نیرو آقای علی اکبر محرابیان و رئیس سازمان ملی استاندارد آقای اسلام پناه در وزارت نیرو برگزار شد.

شرکت آتور

در این رویداد محصول جدید کولر آبی شرکت آ تور با گرید انرژی A++ در نمایشگاه مربوطه به نمایش گذاشته شد. ویژگی این محصول تولیدی شرکت  آتور این است که درصورت فراگیری مصرف، با ۶۰ درصد صرفه جویی بیشتر و بازدهی خنکی ۸۰ درصد نقش شایانی در کاهش مصرف انرژی در تابستان و در اوج مصرف می ‌تواند داشته باشد.

 

بازدید وزیر نیرو و رییس سازمان استاندارد از غرفه شرکت آتور

در ادامه این رویداد وزیر نیرو آقای محرابیان و رئیس سازمان استاندارد آقای اسلام پناه با حضور در غرفه شرکت آ تور از محصول کولر آبی رده انرژی A++ بازدید نمودند و مدیر عامل شرکت آتور، آقای بشارت نژاد با ایشان به تبادل نظر و بیان دغدغه ها پرداختند.

 

میزان مصرف کولرهای کم مصرف شرکت آتور

برای این که میزان کم مصرف بودن این نسل از کولر شرکت آ تور تقریب به ذهن شود ، می توان گفت که وقتی کولر کم مصرف در حالت کند کار می کند مثل این است که یه لامپ کم تر از ۱۰۰ وات روشن باشد.

از دیگر نتایجی که پس از انجام آزمایش ها در شرکت آ تور به دست آمده می توان به این اشاره کرد که اکثر کولر های آبی پر مصرف که قبلاً در مکان مصرف کننده نصب شده است با تغییر و تعویض چند المان از کولر می توان به کولر کم مصرف تبدیل کرد.

لازم به ذکر است در صورتی که مصرف کنندگان عزیز، به هر علتی نتوانند کولرهای کم مصرف جدید شرکت آتور تهیه نمایند، تیم خدماتی شرکت آتور آمادگی بررسی کارشناسی و تبدیل کولرهای پر مصرف با هر برندی  به کولرهای کم مصرف بدون جابجایی کولر و در همان مکان مصرف کننده را دارد تا در تابستان ضمن کاهش هزینه انرژی خانوار به کاهش خاموشی ها و قطعی برق خدمتی انجام داده باشد.

شرکت آتور در نمایشگاه

  • admin
  • اسفند 15, 1401
  • 221 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه