•  031-35721810

  •  031-35721841-3

شرکت تولیدی و صنعتی آتور (سهامی خاص) در سال 1349 با هدف تولید انواع لوازم خانگی حرارتی و برودتی تاسیس و تولید خود را با توجه به شرایط آن زمان، با چندین مدل بخاری نفتی شروع کرده است.این شرکت در حال حاضر با حدود پنجاه سال سابقه در تولید لوازم خانگی با یک سبد از محصولات شامل انواع کولر آبی ، بخاری گازسوز دودکش دار ، آبگرمکن گاز سوز و نفت سوز مخزن دار ، لباسشویی ، جارو برقی و لوازم برقی آشپزخانه در خدمت هم میهنان گرامی می باشد . همچنین واحد تحقیق و توسعه شرکت نیز در حال طراحی و توسعه محصولات جدید و به روز مورد نیاز مصرف کنندگان محترم می باشد که به تدریج به بازار مصرف ارائه می گردد  .
به منظور اطمینان از کیفیت محصولات ارائه شده ، کلیه مواد اولیه مورد استفاده در تولید محصولات این شرکت  در هنگام ورود به کارخانه،توسط واحد کنترل کیفیت بررسی و پس از تایید مواد، تحویل واحد تولید می شود.کلیه فرایند های تولیدی نیز  تا هنگام مونتاژ و بسته بندی محصول مورد بازرسی واحد کنترل کیفیت قرار گرفته و پس از اطمینان از کیفیت کالا ، محصول تحویل انبار می گردد . 

این شرکت مفتخر است که در سال 1394 به عنوان واحد نمونه استاندارد استان اصفهان معرفی گردیده است . همچنین مدیر کنترل کیفیت این شرکت در سال های 1392 و 1395 به عنوان مدیر کنترل کیفیت نمونه استانی معرفی شده است .این شرکت همچنین به منظور اطمینان از تضمین کیفیت خدمات خود ، سیستم مدیریت کیفیت خود را بر اساس استاندارد ISO 9001:2015 پیاده سازی و اجرا نموده است .
تمامی محصولات تولیدی این شرکت دارای مهر استاندارد ملی ایران بوده و شبکه گسترده خدمات پس از فروش  با نزدیک به 300 سرویس کار مجاز، در اقصی نقاط کشور آماده خدمت رسانی به مصرف کنندگان عزیز می باشد .واحد خدمات پس از فروش شرکت به منظور صیانت از حقوق مصرف کننده در ساعات ادارای پاسخ گوی کلیه سوالات مصرف کنندگان گرامی بوده و آماده هر گونه خدمات راهنمایی و مشـــــــــاوره می باشد.در صورت تماس در ساعات غیر اداری نیز ، کلیه پیام ها ثبت و ضبط شده و در اولین فرصت به آن ها پاسخ داده می شود .

 

 jeld servus kar 90